KONST / Litografier / Färglitografi 15275042
nr 1527 5042
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Restauranginteriör. Signerad, numrerad 93/270. Färglitografi, bildmått: 40x25 cm, yttermått inklusive ram: 59x43 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 13 mars 2023
kl 21:13:23
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg